Nově v nabídce E-motocykly

Nitro scooters Runner 800 Plus

 
  • 1 z 15
 

Elektrická tříkolka Runner 800 Plus je úspěšným modelem. Nový model Plus se nese v duchu mnoha inovací, které přispějí k plné spokojenosti uživatelů. Silný 800W bezkartáčový elektromotor uložen v předním kole uveze i těžší osoby bez obtíží. Tříkolka je velmi stabilní a je vhodná i pro děti.

Zásadními inovacemi modelů Runner jsou zcela nové přední odpružení, nový skládací systém a vylepšená přední brzda s minimální nutností seřizování a údržby. Elektrická tříkolka je ideální pro osoby, které mají rády pohodlí a jistotu stability při jízdě. Je hodně využívána lidmi s pohybovými obtížemi nebo jen jako pomocný dopravní prostředek.

Nový model Runner 800 Plus používá silný bezkartáčový 800W motor. Tím, že je motor uložen v předním kole, je výkon opravdu dostačující. Výkon motoru je podpořen i prémiovými 48V bateriemi (4x12V 12Ah), které zároveň zaručují dlouhý dojezd na 1 nabití. Nový model obsahuje 3 režimy výkonu motoru. Máte možnost si přepínat mezi 800W - 500W - 300W. Ideální je se rozjíždět na nižší výkon a až poté si přepnout na 800W. Pokud cílíte na delší dojezd, je ideální využívat slabší režim 500W a jen nouzově do kopečků přepnout na plný 800W výkon.

Nový model je vybaven přepínačem, který dovolí jet dozadu.

Barva: modrá

 

Dostupnost Na dotaz
19 900 Kč    
Kód produktu 648
Značka Nitro scooters
Kategorie Invalidní vozíky
Záruka 2 roky
 

LED osvětlení & akcelerátor

Tříkolka je již z výroby doplněna o přední a zadní LED světla napájená z baterií tříkolky. Přední LED světlo je umístěno na informačním panelu, kde můžeme mimo jiné sledovat úbytek kapacity baterií.

Akcelerátor (otočná rukojeť, která ovládá výkon tříkolky otočením k sobě) prošel inovací a vyznačuje se přesnější reakcí oproti dřívějším typům.

Skládací systém

Tříkolku je možné pro převoz jednoduše složit. Hlavní tyč řízení obsahuje rychloupínací komponent, který dovoluje "přepůlit" řídítka a tím dosáhnout složení. Pak se tříkolka vejde téměř do každého kufru auta.

Ostatní

Doporučujeme zakoupit tříkolku včetně speciálního širokého odnímatelného sedla. Je výškově nastavitelné, aby si každý uživatel našel pro sebe ideální posed. Zároveň přispívá k bezpečnější jízdě na tříkolce. Uprostřed zadní části tříkolky jsou nově umístěna dvě malá kolečka, která eliminují možnost přepadnutí dozadu. Nad nimi je umístěno zadní LED světlo.

Maximální nosnost tříkolky je stanovena na 110 kg, ideální zatížení je do cca 100 kg. Tříkolka je vhodná pro jízdy po rovině či do mírných kopců. Není vhodná do terénu či pro povrchy, kde je nutné přejíždět vyšší nerovnosti (patníky, chodníky atp.)

Model RUNNER 800 Plus má nová široká řídítka a jejich výšku lze individuálně nastavit dle potřeb uživatele. Tříkolka se aktivuje klíčkem, který je nově umístěn na panelu uprostřed řídítek.

Hmotnost vozíku 47 kg
Nosnost vozíku (?) 110 kg
Max. rychlost 35 km/h
Max. dojezd na jedno nabití (?) do 22 km
Čas nabíjení 360 - 480 minut
Baterie 48V/12Ah (576Wh) - olověné
Vyjímatelná baterie ne
Motor 48V/800W bezkartáčový v předním kole
Brzdy
Pláště 16" vpředu / 9" vzadu
Řidítka skládací
Přední odpružení ano
Zadní odpružení ne
Rozměry 1020 x 670 x 1120 (590) mm
Příslušenství nabíječka
Volitelné příslušenství (není součástí) odnímatelné sedlo