+420 777 571 235
+420 603 471 235

Trophy Booster V

Kód produktu:

tbV

Cena bez DPH:

16 446 Kč

Cena s DPH:

19 900 Kč

Počet ks:

Další informace
Technická specifikace

Popis produktu

Tříkolka Trophy Booster 5 je určena pro ty náročnější uživatele. Jedná se o anglického výrobce, což Vám zaručuje dlouhodobou kvalitu. My za ty roky můžeme tuto kvalitu jednoznačně potvrdit. S tímto vozíkem můžete jezdit nejenom po zpevněných cestách, ale zvládne i přejezdy přes polní cesty, můžete se vydat bez problémů do přírody, krásně zvládá jízdu i v zimě na sněhu - dle našich testů v podstatě nejlépe ze všech testovaných vozíků. Podívejte se zde na video.

Je tedy spíše vhodný na vesnici, jelikož je to vozík, který je velmi dobře odpružen. Má centrální zadní masivní tlumič, který umožňuje vozit i těžší uživatele. Díky vyšší rychlosti z naší nabídky vozíků se můžete vydat i na vzdálenější výlet, jezdí totiž až 15km/h, což při dojezdu za ideálních podmínek s novými bateriemi 65 Ah činí asi 60 km. Ideální je určení na vesnici, kdy potřebujete na zahrádku nebo za sestrou do sousední vesnice. Jako každá invalidní tříkolka tak i tento vozík otočíte téměř na místě - rejd skoro 180°.

Nyní nově nabízíme možnost nastavení řídící jednotky dle Vašich požadavků. To znamená, že můžete mít vozíky dynamičtější, kdy bude rychleji akcelerovat, rychleji brzdit, bude podstatně živnější na reakce. Tuto variantu doporučuinvalidní vozík BOOSTER TROPHY 5jeme uživatelům, kteří nemají problémy s reakční dobou. Oproti tomu Trophy Booster 5 v ziměpro uživatele, kteří již potřebují "línější reakce" můžeme nastavit řídící jednotku, podle těchto požadavků. Pro nastavení řídící jednotky požadované vlastnosti sdělte při objednávce.

K vozíku je přiložena plně automatická nabíječka. Samozřejmostí je servis. Základní záruka činí 12 měsíců. Záruku si můžete prodloužit až na 36 měsíců.

Technická specifikace

Šířka sedu 67 cm
Délka/šířka 138 cm
Provozní napětí 550W / 50Ah
Nabíječka součástí
Výkon stoupavosti 15°
Max.dojezd 35 km
Rychlost max. 15km/h
Ovládací panel MODE
Ovládání rychlosti MODE ukazatel želva / zajíc
Automat.brzda/mod neutral
Přední/zadní pneu 16 x 12.5
Váha s bateriemi 123 kg
Váha bez baterií
Výbava pohotovostní brzda, blinkry, LED ukazatel stavu baterií, houkačka, osvětlení pro noční provoz,
Nadstandardní výbava
Nosnost 150kg