+420 777 571 235
+420 603 471 235

Pohon pro mechanické invalidní vozíky

Kód produktu:

ppmiv

Cena bez DPH:

14 793 Kč

Cena s DPH:

17 900 Kč

Počet ks:

Další informace
Technická specifikace

Popis produktu

Představujeme velmi zájímavou věcičku, která je více a více oblíbená a nyní po dlouhodbém skutečném testu na ochrnutém člověku si nedokážemem představit tlačit i lehčího uživatele bez pohonu.

Jedná se velice lehký pohon pro téměř jakýkoliv mechanický vozík, kdy princip spočívá v namontování motorku a baterie přímo mezi zadní kola na rám mechanického vozíku. Výhodou je tak neustáýláu mobilita (vozík se dá pořád krásně složit a přesto jednoduchost el. pohonu.

Určení Power Packu je zejména pro ty, kteří často tlačí nemohoucí osobu sedící na mechanickém vozíku. Pohon je určen pro každodenní použití, kdy elektrické ovládání vpřed i vzad. Často se stává, že u lidí se zhoršujícím zdravotním stavem , si zákazník právě pořídí rovnou nový mechanický vozík společně s tímto poho, kdy se ušetří nemalá částka a za cenu cca 25.000,-Kč máte tak nový elektrický vozík a hlavně pohon se dá velmi jednoduše oddělat (cca 30 sekund) a máte tak klasický mechanický vozík. Velkou výhodou je tedy velice snadný převoz.

Technická specifikace