+420 777 571 235
+420 603 471 235

Elektrická tříkolka Winner

Kód produktu:

e3w

Cena bez DPH:

18 099 Kč

Cena s DPH:

21 900 Kč

Počet ks:

Další informace
Technická specifikace

Popis produktu

S tímto vozíkem můžete jezdit nejenom po zpevněných cestách, ale zvládne i přejezdy přes polní cesty, můžete se vydat bez problémů do přírody, krásně zvládá jízdu i v zimě na sněhu

Je tedy spíše vhodný na vesnici. Vhodný i pro těžší uživatele. Díky vyšší rychlosti z naší nabídky vozíků se můžete vydat i na vzdálenější výlet, jezdí totiž až 15km/h. Ideální je určení na vesnici, kdy potřebujete na zahrádku nebo za sestrou do sousední vesnice. Jako každá invalidní tříkolka tak i tento vozík otočíte téměř na místě - rejd skoro 180°.

Nyní nově nabízíme možnost nastavení řídící jednotky dle Vašich požadavků. To znamená, že můžete mít vozíky dynamičtější, kdy bude rychleji akcelerovat, rychleji brzdit, bude podstatně živnější na reakce. Tuto variantu doporučuinvalidní vozík BOOSTER TROPHY 5jeme uživatelům, kteří nemají problémy s reakční dobou. Oproti tomu pro uživatele, kteří již potřebují "línější reakce" můžeme nastavit řídící jednotku, podle těchto požadavků. Pro nastavení řídící jednotky požadované vlastnosti sdělte při objednávce.

K vozíku je přiložena plně automatická nabíječka. Samozřejmostí je servis. Základní záruka činí 12 měsíců

Technická specifikace

Šířka sedu
Délka/šířka
Provozní napětí
Nabíječka
Výkon stoupavosti
Max.dojezd
Rychlost
Ovládací panel
Ovládání rychlosti
Automat.brzda/mod neutral
Přední/zadní pneu
Váha s bateriemi
Váha bez baterií
Výbava
Nadstandardní výbava
Nosnost